5 x Vimperkem - kros

  • 17.09.2019
  • Vimperk, Vodník

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte trať Zadejte závodníka
Příjmení:
Jméno:

všechny tratě

JménoRočníkKlubKategorieStav platby
BAČÍK Ondřej 2010 Fischer Ski klub Šumava GEP zaplaceno
BAŽATOVÁ Agáta 2012 Ski klub Strakonice ZIZ zaplaceno
BÖHM Jan 2006 Fischer Skiklub Šumava Vimperk STZC zaplaceno
BOUŠKA Jakub 2006 SKI Sokol Stachy STZC v procesu
BRAND Kryětof 2006 Ski klub Strakonice STZC v procesu
BRANDOVÁ Beáta 2011 Ski klub Strakonice GAZ zaplaceno
CZERWENKOVÁ Lucie 2009 Fischer ski klub Šumava Vimperk MLZK zaplaceno
CZERWENKOVÁ Tereza 2006 Fischer ski klub Šumava Vimperk STZK zaplaceno
ČERVENY Daniel 1999 Fischer Ski Klub Šumava MUZI zaplaceno
DOSEDĚLOVÁ Aneta 2007 SKI Sokol Stachy STZK v procesu
DOSEDĚLOVÁ Eva 2011 SKI Sokol Stachy GAZ zaplaceno
DOUBEK Filip 2007 Fischer Ski klub Vimperk STZC zaplaceno
EIGNEROVÁ Eliška 2009 Fischer ski klub Šumava MLZK zaplaceno
FICHE Julie 2011 Ski klub Strakonice GAZ zaplaceno
FICHE Matthew 2007 Ski klub Strakonice STZC v procesu
FOUNĚ Jan 2011 Fischer ski klub Šumava GEP zaplaceno
FRIČEK Martin 1979 Horní Vltavice MUZI v procesu
FRIČEK Ondřej 2013 SNC zaplaceno
FRIČEK Vojtěch 2013 SNC zaplaceno
FRIČKOVÁ Pavla 1982 VSK Elektro ZENY v procesu
HEIDE Adam 2012 Ski klub Strakonice SNC zaplaceno
HEIDE Lucie 2010 Ski klub Strakonice GAZ zaplaceno
HOJDEKR Jan 2001 SKI Sokol Stachy MUZI v procesu
HONSA Antonín 2003 fischer ski klub šumava STDC zaplaceno
HUDEČKOVÁ Lucie 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk MLZK zaplaceno
HUJDA Tomáš 2012 SNC zaplaceno
HUJDOVÁ Kristýna 2010 Fisher Ski klub Vimperk GAZ zaplaceno
CHALUPNÝ David 2005 Ski klub Šumava MLDC v procesu
IGLER Tobiáš 2012 Fischer ski klub šumava Vimperk SNC zaplaceno
IGLER Jan 2010 Ski klub šumava GEP zaplaceno
IGLER Jan 2010 Fischer ski klub šumava Vimperk GEP zaplaceno
JANOŠÎKOVÁ Lenka 2010 FISCHER ski klub Šumava Vimperk GAZ zaplaceno
JÁNOŠÍKOVÁ Marie 2009 FISCHER ski klub Š umava Vimperk MLZK zaplaceno
JEDLIČKOVÁ Anna 2013 Ski klub Šumava ZIZ zaplaceno
JEDLIČKOVÁ Terezka 2011 Fischer Ski klub Šumava GAZ zaplaceno
JIROUŠKOVA Sabča 2005 Fischer Ski klub Šumava MLDK zaplaceno
JIROVCOVÁ Thea 2013 SNC zaplaceno
KADLEC Josef 2002 Fischer Ski klub Šumava Vimperk STDC zaplaceno
KAIFEROVÁ Iva 2005 Ski Sokol Stachy MLDK v procesu
KOJAN Ludvík 2010 GEP zaplaceno
KREJČÍ Ondřej 2012 TJ Šumavan Vimperk SNC zaplaceno
KREJČÍ Štěpánka 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk MLZK zaplaceno
KYRÁL Matěj 2005 Ski Sokol Stachy MLDC v procesu
KYRÁL Šimon 2009 Ski Sokol Stachy MLZC v procesu
MACHOVÁ Marie 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk STZK zaplaceno
MALEČOVÁ Lucie 2009 Ski klub Strakonice MLZK v procesu
NAROVCOVÁ Beáta 2005 Fischer Ski klub Šumava MLDK zaplaceno
NOVÁ Miroslava 2007 SKI Sokol Stachy STZK v procesu
NOVÁK Matěj 2009 Ski klub Strakonice MLZC v procesu
NOVÁKOVÁ Nela 2012 Ski klub Strakonice ZIZ zaplaceno
12

 

© SKI Klub Šumava, vytvořil SportSoft